Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca w Holandii – proces rekrutacji krok po kroku

Aplikując na daną ofertę pracy w VDU, rozpoczynają Państwo swój udział w kilkuetapowym procesie, jakim jest rekrutacja. W firmie Uitzendbureau van Doorn proces rekrutacji jest indywidualnie przygotowywany pod kątem konkretnej oferty pracy, czyli wymagań stawianych przez pracodawcę oraz indywidualnych oczekiwań pracownika. Specjaliści zajmujący się rekrutowaniem nowych osób do pracy w Uitzendbureau van Doorn dokładają wszelkich starań, aby proces ten przebiegał na najwyższym poziomie. Proces rekrutacji w firmie VDU obejmuje następujące etapy:

1. Wizyta osobista.
Aby za naszym pośrednictwem wyjechać do pracy w Holandii, pierwszym krokiem, jak muszą Państwo uczynić, jest odwiedzenie naszej witryny internetowej lub skontaktowanie się z nami telefonicznie. Ten etap rekrutacji ma na celu zapoznanie się z jakością usług oferowanych przez firmę Uitzendbureau van Doorn, zasadami dotyczącymi wyjazdu za granicę, a także z formalnościami, których załatwienie jest niezbędne do podjęcia zatrudnienia w Holandii.

2. Rejestracja w VDU (Van Doorn Uitzendbureau).
Rejestracja polega na wypełnieniu kwestionariusza/formularza za pośrednictwem strony internetowej. W ten sposób możemy poznać Państwa wykształcenie, doświadczenie i dyspozycyjność, aby następnie móc zaproponować najodpowiedniejsze oferty pracy.

3. Wstępna weryfikacja kandydatów.
Ten etap rekrutacji ma na celu zweryfikowanie informacji podanych we wcześniej wypełnionym kwestionariuszu: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, wieku, dyspozycyjności, itp. Długość oczekiwania na zatrudnienie za pośrednictwem naszej firmy na ogół nie przekracza kilku tygodni i w znacznym stopniu jest uzależnione od aktualnie dostępnych ofert pracy.

4. Rozmowa kwalifikacyjna.
Przedostatnim etapem procesu rekrutacyjnego jest przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracownikiem. W jej trakcie firma Uitzendbureau van Doorn odpowie na wszystkie nurtujące pytania związane z wyjazdem do pracy do Holandii, wysłuchają Państwa indywidualnych wymagań, a także sprawdzą poziom biegłości językowej (test językowy). Na spotkanie kwalifikacyjne należy zabrać ze sobą dowód osobisty, numer NIP, adres Urzędu Skarbowego, a także numer konta bankowego.

5. Wyjazd z Polski do Holandii.
Wyjazd z Polski do pracy w Holandii odbywa się we wcześniej ustalonym terminie, z komfortowego dla Państwa miejsca. Przed wyjazdem należy upewnić się, czy posiadają Państwo wszystkie niezbędne dokumenty. Po przyjeździe do Holandii od razu trafią Państwo pod opiekę wykwalifikowanego pracownika Uitzendbureau van Doorn.

Piekarnias

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii