Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca z zakwaterowaniem – Holandia

Od 1 maja 2007 roku obywatele Polski i innych krajów UE z Europy Środkowo-Wschodniej mogą pracować w Holandii bez ograniczeń i bez konieczności ubiegania się o pozwolenie na pracę. Podejmując pracę zarobkową na terenie Holandii, warto znać swoje prawa i obowiązujące w tym państwie przepisy, zwłaszcza dotyczące pobytu oraz zakwaterowania. Dzięki temu zwiększycie Państwo swoje szanse na udany pobyt oraz bezpieczną, satysfakcjonującą pracę.

Przyjazd
Uitzendbureau van Doorn jako profesjonaliści, starannie podchodzą również do kwestii wynagrodzenia. Najważniejszą rekomendacją dla nich jest fakt, że ich pracownicy polecając znajomym, podkreślają wypłacalność i terminowość wypłat realizowanych przez VDU. Pensja jest zgodna z holenderskim ustawodawstwem i wypłacana na podane przez pracownika konto bankowe. Po zakończeniu roku podatkowego, pracownicy otrzymują holenderską kartę podatkową (Jaaropgaaf), na podstawie której można rozliczyć podatek.

Pobyt
Jeśli interesuje Cię praca z zakwaterowaniem, pamiętaj, że Holandia to kraj gdzie musisz posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Poza tym, niezbędne jest posiadanie dowodu zawarcia holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego. Każdy, kto zdecyduje się na pracę w Holandii, musi ponadto posiadać tzw. numer BSN. Jest to unikatowy numer przeznaczony do celów ewidencyjnych, podatkowych oraz kontaktów z urzędami. Do podpisania umowy o pracę, zgodnie z prawem holenderskim, nie są wymagane żadne dokumenty. Większość pracodawców oczekuje jedynie okazania dokumentu tożsamości lub paszportu.

Dojazd do pracy
Osobom zatrudnionym za pośrednictwem firmy VDU, zapewniana jest flota samochodową umożliwiającą szybkie dotarcie do pracy oraz sprawne poruszanie się po całej Holandii.

Zakwaterowanie

W czasie pobytu i pracy w Holandii, nasi pracownicy otrzymują zakwaterowanie w atrakcyjnie zlokalizowanych mieszkaniach lub domkach, w których znajduje się kuchnia, łazienka, toaleta, sypialnia. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby podejmujące współpracę z firmą VDU otrzymały jak najdogodniejsze zakwaterowanie, w pobliżu centrów handlowych i banków. O bezpieczne funkcjonowanie domków i mieszkań dba administracja, natomiast za każdy lokal jest odpowiedzialny pracownik firmy.

Zdjęcia domu