Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca sezonowa w Holandii

Sezonowa imigracja zarobkowa za granicą stanowi idealny sposób na podreperowanie domowego budżetu bądź, w przypadku studentów, zapewnienie sobie utrzymania w czasie całego roku akademickiego. Jeśli chcą Państwo popracować przez jeden sezon na terytorium w Holandii, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy VDU.

Praca sezonowa w Holandii spotyka się z coraz większym zainteresowaniem osób w różnym wieku. Tego rodzaju opcja daje przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia, spróbowania własnych sił, a także przekonania się, czy Holandia jest krajem, do którego warto zawitać na dłużej.

Zatrudnienie tymczasowe za pośrednictwem VDU
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pracowników, firma Uitzendbureau van Doorn oferuje fachową pomoc nie tylko w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, ale również w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności przed podjęciem zatrudnienia w Holandii. Pomagamy między innymi w zdobyciu numeru SOFI (numer ten służy do ewidencji podatnika tymczasowego), a w przypadku, kiedy zatrudnienie będzie trwało dłużej niż okres trzech miesięcy, pomagamy również w rejestracji w Urzędzie Imigracji i Naturalizacji (zgodnie z prawem na terenie Holandii możemy przebywać dłużej, jednak rejestracja w IND daje szereg korzyści, między innymi prawo do zasiłku socjalnego, itp.).

Wszystkim osobom, które zdecydują się na podjęcie współpracy z firmą Uitzendbureau van Doorn, poza atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, zapewniają również komfortowe zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji oraz stałą opiekę naszych pracowników.

Piekarnias

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii