Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Stała i tymczasowa praca w Holandii

Jeśli satysfakcjonująca praca za granicą jest Państwa celem, ale nie chcą Państwo poszukiwać ofert na własną rękę, oferujemy naszą pomoc. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, firma VDU jest w stanie zaoferować zarówno stałe, jak i tymczasowe zatrudnienie na atrakcyjnych oraz w pełni legalnych warunkach.

VDU to wyspecjalizowana agencja pracy zajmująca się rekrutowaniem kandydatów do pracy na terenie Holandii. Zezwolenie na zatrudnienie na terenie tego europejskiego kraju nie jest wymagane (wystarczające jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu). Usługi firmy VDU stoją na najwyższym poziomie, a dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, z całą pewnością znajdą

Państwo u nas idealną ofertę pracy dla siebie i będą mogli ze spokojem myśleć o swojej przyszłości.

Przykładowe oferty pracy w Holandii

Wszystkim osobom decydującym się na współpracę z naszą agencją, jesteśmy w stanie zaoferować długotrwałą i stabilną pracę za granicą, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stałą opie-kę wykwalifikowanych koordynatorów.

Oferty pracy firmy Uitzendbureau van Doorn dotyczą przede wszystkim branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej oraz spożywczej. Z naszą pomocą mogą Państwo znaleźć zatrudnienie między innymi przy sortowaniu owoców w halach produkcyjnych, ścinaniu i sadzeniu warzyw, a także jako kierowcy wózków widłowych. Dysponujemy również ofertami pracy z branży ciastkarsko-piekarniczej oraz ogrodniczej.

Oferta jest skierowana do polskich pracowników chcących podjąć stałe bądź sezonowe zatrudnienie na terenie Holandii.

Piekarnias

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii