Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Stała i tymczasowa praca w Holandii

Jeśli satysfakcjonująca praca za granica w takim kraju jak np. Holandia bez znajomości języka jest Państwa celem, ale nie chcą Państwo poszukiwać ofert na własną rękę, oferujemy naszą pomoc. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, firma VDU jest w stanie zaoferować zarówno stałe, jak i tymczasowe zatrudnienie na atrakcyjnych oraz w pełni legalnych warunkach w takim miejscu jak Holandia. Praca w tym kraju cieszy się wielkim zainteresowaniem Polaków.

VDU to wyspecjalizowana agencja pracy zajmująca się rekrutowaniem kandydatów do pracy na terenie Holandii. Zezwolenie na zatrudnienie na terenie tego europejskiego kraju nie jest wymagane (wystarczające jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu). Usługi firmy VDU stoją na najwyższym poziomie, a dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, z całą pewnością znajdą Państwo u nas idealną ofertę pracy dla siebie i będą mogli ze spokojem myśleć o swojej przyszłości. Posiadamy ciekawe oferty pracy w Holandii dla par od zaraz oraz dla osób, które wyjeżdżają tam w pojedynkę. Nie w każdym przypadku trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje. Dodatkowo jest to praca w Holandii bez języka, czyli decydując się na emigrację zarobkową, nie trzeba martwić się o brak znajomości holenderskiego. Praca za granicą w takim kraju jak Holandia – sezonowa lub stała – dostępna jest w różnych branżach, dzięki czemu osoby zainteresowane wyjazdem mają w czym wybierać.

 

Przykładowe oferty pracy w Holandii

Wszystkim osobom decydującym się na współpracę z naszą agencją, jesteśmy w stanie zaoferować długotrwałą i stabilną pracę za granicą, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stałą opiekę wykwalifikowanych koordynatorów.

Oferty pracy firmy Uitzendbureau van Doorn dotyczą przede wszystkim branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej oraz spożywczej. Praca dla par w Holandii, jak i osób wyjeżdżających w pojedynkę, to m.in. pakowanie, zatrudnienie przy sortowaniu owoców w halach produkcyjnych, ścinaniu i sadzeniu warzyw, a także jako kierowcy wózków widłowych. Dysponujemy również ofertami pracy z branży ciastkarsko-piekarniczej oraz ogrodniczej. Przekonaj się, co jeszcze w tym zakresie mogą zaproponować pracodawcy w takim kraju jak Holandia. Praca bez języka holenderskiego jako obowiązkowego to znaczne ułatwienie dla osób, które obawiają się, że nie poradzą sobie tam językowo.

Pewna praca dla par bez znajomości języka, zorganizowana za pośrednictwem sprawdzonej agencji, może okazać się świetną okazją do tego, aby podreperować finansowo domowy budżet.

Jeśli interesuje Cię praca w Holandii od zaraz – zapraszamy do kontaktu! Oferta jest skierowana do polskich pracowników chcących podjąć stałe bądź sezonowe zatrudnienie na terenie Holandii.

Piekarnias

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii