Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca dla par w Holandii

Jeśli interesuje Państwa wyjazd w celu zarobkowym za granicę wraz z drugą połową, mamy idealne rozwiązanie. Jest nim praca w Holandii dla par, która daje możliwość wspólnego po-bytu i zarobkowania pieniędzy, bez konieczności wielomiesięcznej czy nawet wieloletniej rozłąki. Jest to najlepsze wyjście w sytuacji, kiedy planują Państwo życie we dwoje i nie chcą rozstawać się z najbliższą osobą.

Holandia jest krajem, w którym praca dla par staje się coraz bardziej popularna. Początki bywają jednak trudne, zwłaszcza, że nie zawsze od razu można znaleźć zatrudnienie w wymarzonej profesji. Wśród częstych ofert pracy w Holandii dla par pojawiają się między innymi propozycje pracy w branży ogrodniczej czy na liniach produkcyjnych, przy pakowaniu owoców, warzyw, drobiu, elektroniki, kosmetyków, itp.

Decydując się na pracę w Holandii dla par, warto rozważnie wybierać rodzaj i formę zatrudnienia, gdyż nie każda praca, której może podjąć się mężczyzna, będzie dedykowana dla kobiety i na odwrót.

Praca w Holandii dla par za pośrednictwem VDU

Za pośrednictwem naszej firmy znajdą Państwo ciekawe oferty pracy w Holandii dla pary. W ramach zatrudnienia zapewniamy najlepsze warunki rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz opiekę naszych wykwalifikowanych pracowników już od momentu przyjazdu do Holandii. Osobom decydującym się na współpracę z firmą VDU, gwarantujemy również zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji, obsługę administracyjną oraz dostęp do floty samochodowej umożliwiającej sprawny i szybki dojazd do pracy.

Piekarnias

Praca w ciastkarni

Jedną z ofert jakie mamy dla par, które chciałyby pracować w Holandii, jest praca w ciastkarni. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby doświadczone w zawodzie piekarza i cukiernika, jak i te, które chcą wyszkolić się w tym zakresie. W ich obowiązków należeć będzie m.in. pakowanie produktów. Praca zlecana jest w zaprzyjaźnionych z naszą firmą piekarnio-ciastkarniach, z którymi współpracujemy już od wielu lat.

Sortowanie owoców w halach produkcyjnych

Do najchętniej podejmowanej przez pary pracy w Holandii jest sortowanie owoców w halach produkcyjnych. Nasza firma współpracuje w tym zakresie z dziesiątkami holenderskich firm, co przekłada się na wiele ofert, z których można skorzystać praktycznie przez cały rok. Sortowanie owoców to zajęcie nieskomplikowane, odbywające się w głównej mierze na taśmach. Przy podejmowaniu tej pracy nie ma znaczenia ani płeć, ani wiek.

Ścinanie, sadzenie, sortowanie papryki

Sezonowa praca w ogrodnictwie w Holandii cieszy się wielką popularnością wśród osób, które chcą dorobić sobie trochę pieniędzy. Nasza agencja zaproponować może ścinanie, sadzenie, sortowanie papryki osobom, które mają już doświadczenie w tym zakresie. Jeśli je posiadasz i chciałbyś zyskać dodatkowe środki – zapraszamy! Miejscem pracy jest szklarnia i hala produkcyjna u sprawdzonych pracodawców.

Kierowca wózka widłowego

W dynamicznie rozwijających się holenderskich firmach brakuje wykwalifikowanych operatorów widlaków. Jeśli jesteś kierowcą wózka widłowego – masz stosowne uprawnienia i doświadczenie w tej dziedzinie - to możesz w każdej chwili skorzystać z dobrze płatnej oferty pracy w tym zawodzie na terenie Holandii. Jest to zajęcie dla osób odpowiedzialnych, a warunkiem koniecznym jest posiadanie Certyfikatu Europejskiego.

Praca w piekarni

We współpracujących z naszą firmą piekarniach na terenie Holandii potrzebne są osoby, które mają już kwalifikacje w tym zawodzie, jak i pracownicy, którzy chcą się dokształcić w tym zakresie. Poszukiwani są chętni, którzy potrafią dbać o dobro produktu i zadowolenie klientów. Praca w piekarni to korzystna oferta i możliwość zyskania całorocznej pracy na dobrych warunkach, bez względu na płeć oraz wiek.

Praca w piekarni

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii