Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca w Holandii – pakowanie

Praca przy pakowaniu w Holandii
Jednym z chętniej wybieranych krajów w celach zarobkowych za granicą jest Królestwo Niderlandów. Państwo to kojarzy się nie tylko z plantacjami kwiatów ozdobnych i wiatrakami, ale także z możliwością podjęcia zatrudnienia zarówno na stałe, jak i na okres przejściowy. Można tam szukać zajęcia w rolnictwie, ogrodnictwie, logistyce, budownictwie, a także w dynamicznie rozwijającej się branży produkcyjnej.

Spore zainteresowanie wolnymi stanowiskami przy produkcji wynika między innymi z wymagań stawianych przez pracodawców. Jak się okazuje, aby podjąć zatrudnienie w tym sektorze, w wielu przypadkach nie trzeba mieć wieloletniego doświadczenia ani wyższego wykształcenia. Nie są wymagane też specjalistyczne kwalifikacje zawodowe. Zatrudnienie przy czynnościach produkcyjnych może być dobrym rozwiązaniem nie tylko dla studentów i osób młodych, ale także dla par, a nawet dla całych rodzin.

Dla kogo praca w Holandii przy pakowaniu?

Firmy, które funkcjonują w obszarze szeroko pojętego sektora produkcyjnego, mają na ogół dość rozbudowaną hierarchię stanowisk w ramach wewnętrznej struktury, dzięki czemu o pracę mogą starać się zarówno wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby, które można określić mianem pracowników fizycznych. Jeżeli chodzi o konkretne etaty przy produkcji i takich zajęciach jak pakowanie czy segregowanie, są to zajęcia, na które rzadko wymagane jest wyższe wykształcenie czy specjalistyczna wiedza kierunkowa.

Największe szanse na zatrudnienie za granicą, a dokładniej w Holandii, mają pakowacze, magazynierzy oraz pracownicy linii produkcyjnych. Poszukiwane są między innymi osoby do pakowania i sortownia następujących towarów:

• płyty CD,
• odzież,
• zabawki,
• warzywa i owoce,
• słodycze itp.

Pracodawcy, w zależności od indywidualnej działalności, a także od profilu konkretnego przedsiębiorstwa, zwykle przewidują w swoich firmach system zmianowy. A to oznacza, że od kandydatów oczekuje się dyspozycyjności oraz gotowości do podjęcia zatrudnienia właśnie w takim wymiarze czasowym.

Jak znaleźć legalne zatrudnienie za granicą?

Wszystkie osoby, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia w Holandii, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszą firmę. Oferujemy zajęcia stałe i sezonowe, w tym również dla osób, które nie posługują się językiem obcym na zaawansowanym poziomie. Aby uzyskać dostęp do aktualnych propozycji zatrudnienia, wystarczy przejrzeć na naszą stronę internetową lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem.

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii