Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


O firmie

Firma pośrednictwa pracy w Holandii VDU (Van Doorn Uitzendbureau) została założona w 2001 roku, a jej nazwa pochodzi od nazwiska właściciela przedsiębiorstwa, Pana Cees van Doorn. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Waardenburg, która jest położona w centralnej części Holandii.

Właścicielem firmy jest biznesmen narodowości holenderskiej, Pan Cees van Doorn, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością takich branż, jak:

  • AGF – sektor owoców (gruszki, jabłka, itp.),
  • Fabrieksbakkers – sektor ciastkarsko-piekarniczy,
  • Bloemen en planten – sektor ogrodniczy (kwiatów, krzewów, sadzonek roślin, itp.).

Jako wyspecjalizowana agencja doradztwa personalnego, firma VDU pośredniczy między pracownikiem a pracodawcą, oferując pracę osobom zainteresowanym krótko bądź długoterminowym wyjazdem do Holandii. W ten sposób konsekwentnie budujemy most pomiędzy Polską oraz Holandią.

Zatrudniamy wyłącznie pracowników polskiej narodowości, którzy ukończyli osiemnasty rok życia. Wszystkim pracownikom zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji oraz transport na trasie Polska-Holandia, Holandia-Polska (busami firmy MILETRANS Łukasz Milek).

Każdy kandydat może liczyć na profesjonalizm i wsparcie z naszej strony, począwszy od pierwszego kontaktu z firmą VDU, poprze proces rekrutacji, wyjazd oraz pobyt w Holandii włącznie.

Piekarnias

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii