Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca w Holandii – dla kobiet

Legalnego zatrudnienia kobiety mogą dzisiaj szukać w wielu krajach Unii Europejskiej, w tym między innymi w Królestwie Niderlandów. Praca w Holandii może stanowić szansę zarówno dla doświadczonych i wykształconych specjalistek, jak i dla kobiet w trakcie studiów, które chciałyby podjąć zatrudnienie na okres przejściowy. I chociaż najgorętszy czas na poszukiwanie zatrudnienia to okres letni, to w rzeczywistości pracę w tej części Europy można bez trudu znaleźć przez cały rok.

Atrakcyjne zarobki oraz gwarancja pewnych dochodów sprawiają, że zainteresowanie zatrudnieniem w Królestwie Niderlandów od kilku lat utrzymuje się na wysokim poziomie. Aby znaleźć legalne stanowisko, najlepiej rozpocząć poszukiwania pracy za pośrednictwem wyspecjalizowanej agencji.

Jakiego zajęcia można szukać za granicą?

W okresie letnim największe zapotrzebowanie mają gospodarstwa rolne, w których można znaleźć zatrudnienie przy zbiorze płodów rolnych, warzyw, owoców itp. To oczywiście nie są jedyne możliwości, jakie oferuje pracownikom Holandia. W sezonie turystycznym, a więc zarówno latem, jak i zimą, poszukiwane są pracownice hoteli, ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych, restauracji, a także obsługi wyciągów.

Panie mogą też podjąć zatrudnienie przy produkcji oraz pakowaniu różnego rodzaju towarów, w szczególności:

  • w magazynach,
  • na plantacjach,
  • w szklarniach,
  • przy pielęgnacji terenów zielonych itp.

Przez cały rok poszukiwane są ponadto panie do sprzątania, opieki nad dziećmi oraz do prowadzenia domu. Znajomość języka obcego nie zawsze jest warunkiem koniecznym, ale z całą pewnością będzie dodatkowym atutem.

Jak znaleźć legalne zatrudnienie w takim kraju jak Holandia?

    

Zagraniczne oferty pracy powinny być dokładnie analizowane, a decyzja o podjęciu zatrudnienia starannie przemyślana. Obecnie na rynku można znaleźć wiele różnego rodzaju propozycji pracy dla kobiet w każdym wieku, a wyszukiwać je można samodzielnie lub poprzez portale internetowe.

Nasza agencja dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji może zagwarantować szeroki wybór ofert zatrudnienia w Królestwie Niderlandów od zaraz, również bez znajomości języka obcego na zaawansowanym poziomie. Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji, a także stałą opiekę doświadczonych koordynatorów. W celu uzyskania dostępu do aktualnych ofert zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej bądź nawiązania kontaktu osobistego lub telefonicznego z naszym biurem.

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii