Zobacz naszą holenderską stronę: www.vdu.nl

Masz pytania? 48 508 504 465


Praca w Holandii bez znajomości języka

Nie musisz znać języka obcego, żeby zarabiać za granicą. Na niektórych stanowiskach zdolność komunikacji z obcokrajowcami nie jest wymagana – mowa tu przede wszystkim o pracy na halach produkcyjnych, która ma ściśle indywidualny charakter. Znajomość języka nie jest też potrzebna, jeżeli wszystkie formalności związane z zatrudnieniem załatwia agencja taka jak nasza – specjalizująca się w pośrednictwie między firmą i zatrudnianymi oraz werbująca pracowników z innego kraju.

Wyjazdy w celach zarobkowych do państw takich jak Holandia od lat cieszą się zainteresowaniem wśród Polaków szukających sposobu na szybkie wzbogacenie się. Podejmowane zajęcia dla większości z nich mają charakter tymczasowy, jednak są i tacy, którzy decydują się pracować za granicą dłużej, w międzyczasie zdobywając cenne doświadczenie i ucząc się języka, a tym samym zwiększając swoje szanse na rynku pracy – zarówno obcym, jak i rodzimym.

Poniżej przedstawiamy oferty pracy bez znajomości języka w Holandii będącej jednym z najczęściej obieranych przez Polaków kierunków wyjazdów zarobkowych. Ma to związek z wielką dbałością o prawa pracownicze obowiązujące w kraju, a co za tym idzie – wysokim komfortem pracy i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Proponowane przez naszą agencję opcje zatrudnienia kierowane są zarówno do osób planujących jedynie kilkumiesięczny wyjazd, jak i tych, które chciałyby osiedlić się za granicą na stałe. W większości przypadków pracę można rozpocząć od zaraz.

Oferty pracy bez znajomości języka

Oferujemy pracę w Holandii bez znajomości języka dla par oraz pojedynczych osób w branżach takich jak:

  • ogrodnictwo,
  • budownictwo,
  • logistyce,
  • produkcja i pakowanie,
  • przemysł.

Umożliwiamy zatrudnienie sezonowe lub stałe przy produkcji i pakowaniu wypieków w piekarniach i ciastkarniach, przy sortowaniu owoców w halach produkcyjnych czy przy ścinaniu, sadzeniu i selekcjonowaniu papryki. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje mogą zostać przyjęte na stanowisko operatora wózka widłowego.

Jako doświadczona agencja, ze swojej strony możemy zapewnić nie tylko dostęp do najlepszych ofert, ale także komfortowe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji oraz stałą opiekę naszych koordynatorów. Dzięki temu od lat cieszymy się zaufaniem osób poszukujących zatrudnienia w Holandii.

Wszystkich zainteresowanych pracą w Holandii bez znajomości języka od zaraz zapraszamy do przejrzenia aktualnych ofert. Gwarantujemy pewne i bezpieczne zatrudnienie na przejrzystych warunkach oraz pełne poszanowanie dla pracowników. Praca ma charakter całkowicie legalny.

 

Wypełnij formularz i wyjedź z nami do pracy w holandii